150 darmowych obrotów w bonusie na start w 1xslot

150 darmowych obrotów  na start w 1xslotBonus powitalny w przypadku 1xslot to nie tylko doładowanie gotówkowe, ale też zestaw darmowych spinów. To właśnie one będą was nakręcać i oddadzą ogrom radości. W przypadku tej marki możecie liczyć na aż 150 dodatkowych zakręceń, co jest wartością ogromną, pozwalającą na duże wygrane pieniężne. Jak po nie sięgnąć i jakimi warunkami opisana jest cała akcja? Specjalnie dla naszych czytelników tłumaczymy całościowe zagadnienie od A do Z.

Promocja początkowa przewidziana jest wyłącznie dla osób, które nie mają jeszcze konta na 1xslot. By sięgnąć po darmowe spiny, należy założyć ów konto oraz dokonać depozytu na kwotę co najmniej 10 euro. Bonus zostaje przyznany automatycznie. Freespiny są naliczane w grze Down the Pub (kwota €0,01 na 1 linię) w ciągu 15 minut po dokonaniu depozytu. Freespiny są ograniczone w terminie ważności (średni czas aktywności - 30 dni od chwili naliczenia). Wygrane, otrzymane z freespinów,są naliczane na bilans główny i nie wymagają obrotu. Ten zapisek jasno nam pokazuje, że kasyno nastawione jest w dużej mierze na przyjemność z samej gry, co nie jest wcale codziennością wśród marek tego typu.

Pełny regulamin na stronie.Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!