200 free spins w Mr. Macau z 2 depozytem w BiamoBet

Drugi bonus w BiamoBetBiamoBet to jedno z tych kasyn online, które mocno stawia na klientów aktywnych. W związku z tym użytkownicy mogą liczyć na dostęp do ciekawych bonusów na start, jak i późniejszych promocji, które są w zasadzie dostępne w każdym tygodniu. W naszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się bonusowi od drugiego depozytu.

W kasynie BiamoBet możemy wybrać dla siebie na start jeden z kilku dostępnych bonusów. To Bonus Powitalny +125% do 600 euro, Powitalny Bonus Crypto +200% do 600 euro oraz Bonus Powitalny VIP + 60% do 5000 euro. Na tym jednak nie kończą się prezenty w tym kasynie. Można bowiem potem liczyć na drugi a nawet trzeci bonus od depozytu.

Kiedy już skorzystaliśmy z oferty na start, w kasynie czekać na nas będzie bonus o wartości +75% przy drugiej wpłacie + 200 darmowych spinów do zagrania w grze Mr. Macau. Konieczne jest zatem aktywowanie bonusu, a następnie wpłacenie na konto co najmniej 10 euro lub dolarów. Za to dostaniemy +75% doładowania, dzięki któremu można zdobyć do 250 euro lub dolarów. To nie wszystko, gdyż przez pierwszych 5 dni od aktywacji bonusu dostawać będziemy paczki spinów po 40 sztuk dziennie. Łącznie zatem możemy zdobyć do 250 euro lub dolarów i 200 free spinów.

Obowiązują nas tutaj warunki obrotu bonusem, gdyż kwota bonusu musi zostać obrócona 35 razy, zaś wygrane z free spinów 40 razy, na co będziemy mieć 7 dni. Maksymalny zakład wynosi 5 euro lub dolarów.

Możemy potem liczyć jeszcze na Bonus za Trzecią Wpłatę, gdzie czeka na nas doładowanie o wartości +100% do 250 euro lub dolarów.Bonusy Kasynowe BiamoBet

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!