Bonus na start 100% do 2 250 zł z 200FS w OhMySpins

Bonus na dzień dobry w Oh My SpinsOh My Spins jest jednym z tych kasyn, o których ostatnio robi się coraz głośniej. Wynika to choćby z tego faktu, że oferuje ono swoim klientom sporo ciekawych promocji. Już na start każdy z nowych użytkowników kasyna może liczyć na specjalny bonus, który zapewnia do 2250 złotych i 200 free spinów.

Dzięki nowej promocji każdy z nowych klientów kasyna Oh My Spins po rejestracji w systemie może skorzystać ze specjalnego bonusu na start. Już za pierwszy nasz depozyt w tym kasynie dostać możemy całkiem atrakcyjne bonusy. Zaraz po założeniu konta musimy aktywować nasz bonus na stronie. Potem zaś wpłacamy swój pierwszy depozyt. Musi mieć on minimum 90 złotych lub 20 euro. Dzięki temu dostaniemy swój bonus na konto. A jest nim doładowanie od depozytu o wartości +100%. Maksymalnie można uzyskać dzięki temu do 2250 złotych lub 500 euro. To całkiem spora suma na początek przygody z kasynem.

Nie jest to jednak jedyna nagroda dla nowych graczy. Wraz z bonusem pieniężnym dostaniemy aż 200 free spinów. Te przyznane zostaną nam na wybrany lub kilka popularnych slotów z oferty. Będą mieć wartość minimalnego zakładu w grze. Trzeba jednak pamiętać o tym, że są one przyznawane w paczkach po 20 sztuk, przez pierwszych 10 dni. Każda z paczek ważna jest przez 24 godziny, przez co trzeba pamiętać o tym, by odbierać je codziennie, inaczej nam po prostu przepadną.

Mamy tu oczywiście warunki związane z obrotem bonusami. Nasza kwota depozytu oraz bonusu muszą zostać obrócone 35 razy w kasynie. Do tego wygrane z darmowych spinów musimy obrócić 40 razy. Będziemy na to mieć 10 dni.Bonusy Kasynowe Oh My Spins

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!