Bonus weekendowy do 3 150 z 50 FS w GreatWin

Wyjątkowy bonus weekendowyKasyna prześcigają się w tworzeniu nowych promocji, z których to można skorzystać w krótkim czasie. Jednak są też i takie, które oferują swoim klientom możliwość skorzystania ze stałych ofert. Dzięki temu w każdym tygodniu można liczyć na coś, co się już zna i lubi. Z takim schematem mamy do czynienia w kasynie GreatWin. W weekend zapewnia ono bonus w wysokości +50% do 3150 złotych i 50 FS.

W każdy weekend w kasynie GreatWin klienci mogą zdecydować się na aktywację bonusu od depozytu. Jest to oferta, dzięki której można liczyć na bonus pieniężny i darmowe spiny. Mamy tu w zasadzie 2 opcje do wyboru:

Przy wpłacie między 90 a 224 złotych dostaniemy bonus +50%

Przy wpłacie od 225 złotych dostaniemy bonus +50% oraz dodatkowo na nasze konto trafi 50 darmowych spinów.

Maksymalnie można zgarnąć do 3150 złotych oraz wspomniane 50 darmowych spinów. Te z kolei zostaną przyznane na wybraną grę z oferty. Trzeba też mieć na uwadze, że każdy ze spinów będzie miał wartość najmniejszego zakładu, jaki możliwy jest w wybranej grze online. Kiedy już odbierzemy swój bonus, to kwotę doładowania wraz z depozytem trzeba będzie obrócić co najmniej 35 razy w kasynie, a wygrane z FS 40 razy. Warunki obrotu należy spełnić w czasie 10 dni. Max stawka na 1 zakład przy obrocie to 22.5 złotych.

Dobrze jest też pamiętać o tym, że w tygodniu można zdobyć także kolejne 50 Free Spins, gdyż między poniedziałkiem a czwartkiem obowiązuje promocja od depozytu. Więcej szczegółów na stronie internetowej kasyna.Bonusy Kasynowe GreatWin

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!