Darmowe spiny do odbioru z kołem fortuny w BetOnRed

Spiny oraz koło fortuny w BetOnRedW Kasynie online BetOnRed można liczyć na nową promocję dzięki ktorej masz szansę na darmowe spiny do odbioru z kołem fortuny. Klienci kasyna BetOnRed mogą swój dzień zacząć od specjalnego darmowego spinu! W kasynie dostępny jest bowiem każdego dnia tak zwany Codzienny Darmowy Spin na Koło Fortuny związany z naszym pierwszym depozytem dnia! Musimy zatem wpłacić na swoje konto wybraną kwotę, za którą dostaniemy w prezencie darmowy spin. Promocja daje nawet 3 szanse na darmowe spiny każdego dnia, więc można odebrać do 3 zakręceń kołem fortuny z nagrodami.

Takie koło to coś na zasadzie loterii, gdzie można zdobyć na swoje konto punkty lojalnościowe, pieniądze lub free spiny. Tylko na najniższym poziomie koła – brązowym, można odebrać nawet do 3000 złotych, nie wspominając o poziomie srebrnym i złotym.

Na graczy czeka także napakowany ciekawymi misjami program lojalnościowy, dzięki któremu można wykonywać całkiem proste zadania. Za nie z kolei dostaje się punkty czy darmowe spiny. Takie punkty można potem zamienić na free spiny, bonusy pieniężne lub kupić za nie możliwość zakręcenia na kole fortuny. Po więcej informacji odsyłamy na stronę internetową kasyna.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w kasynie, może skorzystać z promocji dla nowych graczy:

Doładowanie od pierwszego depozytu w wysokości100% do kwoty 600 złotych + 250 free spinów

Doładowanie od drugiego depozytu w wysokości 55% do kwoty 600 złotych

Doładowanie od trzeciego depozytu w wysokości 100% do kwoty 600 złotychBonusy Kasynowe BetOnRed

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!