Milion Spinów-reaktywacja z depozytem 2 do 5 w Spin Million

MILION SPINÓW-REAKTYWACJA w SpinMillionNa stronie Spin Million znajdziecie jedną z najbardziej unikatowych promocji powitalnych. Propozycja tego kasyna internetowego przyznaje wam aż pięć kolejnych bonusów, z czego przy wpłatach od 2 do 5 zapewnicie sobie nawet 2 000€ w gotówce. Tak potwornie duża kwota jest możliwa za sprawą indywidualnego podejścia do klienta. Każda osoba, która zarejestruje tam konto, będzie mogła w tych zestawieniach wywalczyć dla siebie 50% więcej środków za poszczególne depozyty.

Gdy zgarniecie w ten sposób po 500€ na swoją grę, szybko zrozumiecie jak czują się gracze typu High Roller, gdzie stawki są znacznie wyższe niż te przeciętne. A to z kolei obietnica bardzo wysokich wygranych.Promocja skierowana jest wyłącznie do aktywnych użytkowników kasyna Spin Million, którzy mają za sobą już bonus od pierwszej wpłaty. Premie za cztery kolejne depozyty zawsze działają tak samo i przyznają graczowi 50% więcej maksymalnie do kwoty 500€. Minimalny depozyt z kolei, który uprawnia was do odbioru dodatku, kształtuje się tu na poziomie 25€. Będzie to zatem możliwość również dla osób z niskim budżetem, by zapewnić sobie kolejne ekstra doładowania. A te będzie można zrealizować nie tylko w kasynie z tradycyjnymi grami stołowymi, ale też przy dowolnych wideo slotach. Inna zresztą sprawa, że Spin Million pozwala także na realizacją dalszych bonusów – przez nie rozumiemy nawet 2 100 darmowych spinów każdego tygodnia, jeśli tylko spełnicie warunki przedstawione w zestawieniu.

Sam regulamin jest tu prosty i na jego przeczytanie poświęcicie nie więcej niż dwie minuty. Wkrótce po tym można od razu przejść do zmagań i wygrać dla siebie odpowiednio wysoką kwotę.


Bonusy Kasynowe SpinMillion

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!