Reload 60 free spins z bonusem do 2 400zł w Winlegends

Weekend w Win LegendsWielu graczy odpuszcza sobie grę w kasynie w czasie weekendu, przez co ruch na stronie jest czasem mniejszy. W związku z tym coraz więcej firm oferuje nam weekendowe promocje, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostawać prezenty w sobotę czy niedzielę i chętni do spędzania czasu w kasynie. W Win Legends można odebrać do 2400 PLN i 60 spinów w czasie weekendu.

W każdy weekend w kasynie WinLegends obowiązuje specjalna promocja, w ramach której to można odebrać doładowanie pieniężne oraz free spiny. W sobotę czy niedzielę warto zatem wpłacić środki, aby cieszyć się dodatkowymi nagrodami. Minimalną kwotą potrzebną do aktywacji bonusu jest 25 € bądź 125 PLN. Dzięki temu można zgarnąć doładowanie o wartości 60%. Maksymalną kwotą do odebrania jest 500 € bądź 2400 PLN. W dodatku na graczy czekają dwie paczki spinów po 30 sztuk każda. Pierwsza przyznana zostanie wraz z bonusem pieniężnym, druga zaś po 24 godzinach. Spiny są ważne przez 1 dzień i zostaną przyznane na wybraną grę z oferty kasyna.

Wraz z odebraniem bonusu, należy pamiętać o dodatkowych warunkach do spełnienia. Kwotę bonusu należy następnie obrócić co najmniej 40 razy. Z kolei ewentualne wygrane ze spinów należy obrócić co najmniej 25 razy. Maksymalnie można w ramach takiego obrotu postawić do 5 € lub 20 PLN na jeden zakład. Warunki obrotu należy spełnić w czasie 10 dni. Warto też pamiętać, że z weekendowej oferty można skorzystać raz, w każdym tygodniu.

W ofercie kasyna można znaleźć również i inne oferty związane z depozytem, jak i również zwrot na konto, program lojalnościowy.Bonusy Kasynowe WinLegends

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!