Reload bonus 50 free spins z bonusem do 2800zł w Winota

Weekendowa oferta od Winota z free spinamiNiezwykle cenimy sobie to, kiedy kasyna oferują swoim klientom bonusy od depozytu także dla aktualnych graczy. Dzięki temu w każdym tygodniu można liczyć nawet na ofertę niczym pakiet na start. Z takim wydarzeniem spotkaliśmy się w kasynie Winota, gdzie w każdy weekend można zgarnąć bonus +50% i 50 free spinów.

Specjalna akcja promocyjna w kasynie Winota została przygotowana dla tych wszystkich osób, które już założyły konto w tym kasynie. Aby z niej skorzystać konieczne jest wpłacenie na konto minimum 20 euro lub 80 złotych. Później konieczna jest aktywacja bonusu, co można uczynić poprzez live czat lub drogą mailową. Warto pamiętać o tym, że dopiero minimalny depozyt 200 złotych sprawia, że dostaniemy nie tylko bonus gotówkowy, lecz i darmowe spiny.

Bonus ten dostępny jest w każdy weekend. Zapewnia on doładowanie konta o wartości +50% i dodatkowe 50 free spinów na wybrany automat do gry. Można dzięki niemu dostać nawet do 2800 złotych, co jak na cotygodniową ofertę jest świetnym wynikiem. Warto jednak pamiętać o tym, że po jego otrzymaniu konieczne jest spełnienie warunków obrotu. Otóż środki bonusowe wraz z depozytem muszą zostać obrócone 35 razy w kasynie. Z kolei środki wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 40 razy. Na to wszystko mamy 10 dni. Po tym czasie bonus zostanie usunięty z konta.

Przypominamy również o tym, że osoby, które jeszcze nie mają konta w kasynie Winota, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty na start składającej się z 3 etapów, jak i wielu innych ciekawych promocji w tygodniu czy w weekend.Bonusy Kasynowe Winota

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!