Środowe darmowe spiny w Bitstarz

Środowe spiny w BitstarzBitstarz oferuje pełen zestaw promocji, który będzie z wami przez cały tydzień. Na tej podstawie każdorazowo sięgnąć możecie po ciekawe premie, które uzupełnią wam konto. Jedną z proponowanych akcji są środowe spiny. Dostępne będą wyłącznie we wskazany dzień, zawsze od 00:00 do 23:59 tego samego dnia.

Jeśli zatem cenicie sobie darmowe zakręcenia, koniecznie spróbujcie swoich sił. Przykładowo, jeśli zdeponujecie 30 euro, sięgniecie po 20 obrotów. Jeśli jednak będzie to kwota 80 euro, samych zakręceń będzie już 80. Maksymalne wyróżnienie konta gracza pojawia się przy 160 euro, kiedy to zyskujecie aż 200 spinów do wykręcenia. By aktywować darmowe spiny, musicie wybrać wskazanego wideo slota. Następnie będziecie mieli jeden dzień na wykorzystanie swojej promocji. Konieczne jest tu 40-krotne (40x) obrócenie posiadaną gotówką, dzięki czemu bez trudu dostosujecie się do regulaminu tego kasyna. Bitstarz zaprasza i jednocześnie upomina: warunki i zasady to spis punktów, których należy przestrzegać. To konieczność od której nie ma żadnych odstępstw.

Gorąco polecamy, podobnie jak i inne promocje od tej marki.Bonusy Kasynowe BitStarz

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!