Weekendowe szaleństwo z 50 free spinami w Librabet

50 free spinów w LibrabetWeekendowe szaleństwo to bardzo trafna nazwa dla promocji kasyna Librabet. Za sprawą tego reload bonusu przysługiwać ci bowiem będzie premia w postaci 50 darmowych spinów. By je otrzymać, wystarczy w dowolnym momencie zdeponować 80 złotych na swoje konto. Możecie przy tym korzystać z innych walut, bowiem ekwiwalent jest tu oczywiście dopuszczany. Dodatek jest wypłacany raz w tygodniu, dzięki czemu jest to jedna z akcji odnawialnych. Skorzystać może każdy. Wystarczy się zalogować na swoje konto oraz zrealizować samą płatność. Ponieważ bonus nie działa przy tym automatycznie, Librabet dodatkowo prosi chętnych o kontakt przez mail lub też czat na żywo, który znaleźć możecie bezpośrednio na witrynie organizatora.

50 free spins zrealizujecie w dowolnie wybranym przez siebie wideo slocie. Marka nie narzuca tu żadnych obowiązków. Biorąc pod uwagę, że firma współpracuje z przeszło 20 podmiotami w tym zakresie, możecie być pewni, że traficie na ciekawe hity. Maksymalnie za sprawą spinów otrzymać możecie 20 złotych w gotówce, które następnie podlegać będą warunkom obrotu. Pełen regulamin tego odnawialnego zdarzenia dostępny jest na stronie promocyjnej kasyna.



Bonusy Kasynowe Librabet

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!