Weekendowy bonus 50 FS z 3 150 zł z QuickWin

Weekendowy Bonus w QuickWinKasyna online o wiele częściej w ostatnim czasie organizują specjalne promocje na czas weekendu. Mają one na celu przyciągnięcie uwagi graczy w ich wolnym czasie. Jednym z kasyn, które mają takie interesujące promocje dla klientów, jest QuickWin. Ta marka hazardowa ma dla swoich klientów niezwykle interesującą promocję weekendową - bonus w wysokości 50% do 3150 PLN + 50 darmowych spinów! Aby skorzystać z weekendowego bonusu w kasynie QuickWin, wystarczy dokonać depozytu na jego stronie w czasie weekendu. Bonus jest dostępny od piątku do niedzieli. Za taki depozyt otrzymasz doładowanie o wartości 50% wpłaconej kwoty, a maksymalna suma bonusu wynosi aż 3150 PLN! Minimalna kwota depozytu, aby skorzystać z tej promocji to 90 PLN.

Jeśli zdecydujesz się wpłacić więcej, czyli co najmniej od 225 PLN, otrzymasz dodatkowo 50 darmowych spinów. Te darmowe spiny zostaną przypisane do jednej z popularnych gier dostępnych w ofercie tego kasyna. Każdy spin będzie miał wartość równą najniższemu zakładowi w danej grze.

W obu przypadkach obowiązują warunki obrotu. Kwota depozytu oraz bonusu musi być obrócona 35 razy, a ewentualne wygrane z darmowych spinów należy potem obrócić 40 razy. Maksymalna stawka za pojedynczy zakład wliczający się do puli obrotu to 22,5 PLN, a warunki należy spełnić w ciągu maksymalnie 10 dni od otrzymania bonusu. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie promocji.

Przypominamy również, że między poniedziałkiem a czwartkiem, za wpłatę w wysokości 90 PLN, otrzymasz w tym kasynie 50 darmowych spinów.Bonusy Kasynowe QuickWin

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!