Welcome bonus 4000zł z 175 free spinami w GGbet


GGBet
to jedna z coraz bardziej popularnych marek hazardowych, która dba o to, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z jej oferty. Dostępna jest nie tylko w języku polskim, lecz także zapewnia płatności w PLN. Każdy z nowych klientów może tu skorzystać z aż potrójnego bonusu na start z atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdź szczegóły tej oferty.W przypadku oferty powitalnej w GGBet mamy do czynienia z bonusem, który jest możliwy do zdobycia za 3 pierwsze depozytu. W przypadku każdego z nich można liczy na doładowanie pieniężne, jak i również free spiny.

I - bonus o wartości 100% za depozyt do 800 złotych oraz 25 darmowych obrotów w grze Starburst. Minimalna wpłata to 30 złotych.

II - bonus o wartości 125% za depozyt do 2000 złotych oraz 50 darmowych obrotów w grze Book of Dead. Minimalna wpłata to 40 złotych.

III - bonus o wartości 150% za depozyt do 1200 złotych oraz 100 darmowych obrotów w grze Legacy of Dead. Minimalna wpłata to 80 złotych.

Jeśli maksymalnie skorzystamy ze wszystkich 3 bonusów od depozytów, to na nasze konto dodatkowo wpadnie do 4000 złotych oraz 175 darmowych spinów. Naszym zadaniem to niezwykle atrakcyjna oferta. Tym bardziej, że warunki obrotu nie są aż tak wygórowane. W czasie 5 dni mamy obrócić bonus pieniężny co najmniej 40 razy, zaś wygrane z darmowych spinów 30 razy. Maksymalnie na każdy z zakładów bonusowych możemy przeznaczyć 20 złotych. Zakłady możliwe są tylko na automatach. Bonus należy wykorzystać w czasie 5 dni od założenia konta, a przed pierwszą wpłatą należy go koniecznie aktywować.Bonusy Kasynowe GGbet

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!