8 free spins w Scarab Boost z depozytem w FortuneClock

Spiny na Scarab Boost dla chętnychCzy jesteście gotowi na kolejne darmowe spiny? Jeśli tak to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami nowej promocji w kasynie FortuneClock. Tylko teraz za depozyt od 100 złotych można liczyć na 8 darmowych spinów na grę Scarab Boost. Z ich pomocą być może trafi na nasze konto mniejsza lub większa suma pieniędzy!

Fortune Clock jest jednym z tych kasyn, które regularnie wrzucają na swoją stronę promocje związane z darmowymi spinami. Za dokonanie określonej wpłaty dostajemy wtedy wybraną ilość żetonów na konkretny automat do gry. Tak jest praktycznie w każdym miesiącu czy nawet tygodniu. Tym razem promocja trwa od 9 do 24 czerwca. Na głównej stronie kasyna mamy dział bonusy, a w nim ofertę, która nazywa się 8 FS w Scarab Boost. Tradycyjnie naszym zadaniem jest najpierw aktywacja bonusu, a potem wpłacenie na swoje konto minimum 100 złotych. Dzięki temu po wpłacie na konto przyznanych zostanie ma właśnie 8 darmowych spinów do wykorzystania w Scarab Boost! To nowy slot w ofercie, więc zyskamy jednocześnie szansę na poznanie być może kolejnej ulubionej gry z ciekawymi symbolami, grami bonowymi i wysokimi wygranymi.

W przypadku darmowych spinów obowiązują jednak warunki bonusowe. Nasze ewentualne wygrane z darmowych spinów muszą zostać przez nas obrócone w kasynie co najmniej 40 razy. Mamy na to tylko kilka dni, więc warto się z tym spieszyć.

W Fortune Clock na chwilę obecną możemy skorzystać także z ciekawych turniejów i loterii:

Happy hour oraz Happy Hour: Free spins Edition to loterie z pulami nagród po 2500 złotych.

Daily Cash Hunt to turniej, który ma pulę nagród 60 000 złotych.

Wave of gifts to turniej, który ma pulę nagród 25 000 złotych.Bonusy Kasynowe Fortune Clock

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!