Darmowy bonus z aplikacja FortuneClock

Aplikacja i niespodzianka dla graczyRynek gier hazardowych ciągle się zmienia. Jeszcze kilkanaście lat temu mało osób wyobrażało sobie regularną grę w kasynach internetowych. Dziś zaś z kolei coraz więcej graczy woli korzystać z urządzeń mobilnych niż komputerów. Kasyna oferują nam zatem mobilne wersje swoich stron czy też specjalne oprogramowanie. Fortune Clock to marka, która postawiła jako jedna z nielicznych na dedykowaną aplikację. Teraz za skorzystanie z niej można dostać darmowy bonus.

Najnowsze badania wykazały, że coraz więcej graczy w kasynach woli korzystać właśnie z urządzeń mobilnych jak smartfony czy tablety. Zmienia to nieco rynek, nastawienie samych graczy i kasyn. Fortune Clock jest tego świetnym przykładem. Otóż chcąc zachęcić swoich klientów do skorzystania z aplikacji mobilnej, zapewnia im darmowy bonus niespodziankę. Wystarczy jedynie ściągnąć i zainstalować oprogramowanie, a następnie zalogować się w nim na swoje konto. Dzięki temu darmowy bonus trafi na nasze konto.

Aby jednak skorzystać z takiej oferty, musimy najpierw mieć założone konto w kasynie w przeglądarce internetowej. Ponadto musimy mieć wpłacone na konto chociaż 10 złotych. Spełnienie tych warunków premiuje nagrodą dla gracza mobilnego. Sama aplikacja możliwa jest do pobrania bezpośrednio ze strony kasyna Fortune Clock. Związane jest to z polityką Google Play i App Store, które zazwyczaj nie zezwalają na umieszczanie u nich oprogramowania kasyn. W wyniku tego na stronie kasyna znajduje się link do aplikacji, jak i również kod QR. Można skorzystać z jednej z tych metod.

Warto przy okazji korzystania z aplikacji mobilnej, sprawdzić, jak wyglądają inne ciekawe promocje, loterie czy turnieje, które obecnie dostępne są w Fortune Clock.Bonusy Kasynowe Fortune Clock

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!