Do 20 darmowych spinów w piątki w Unibet

Odbieraj free spiny w UnibetJuż teraz dokładnie co tydzień, w każdy piątek, w kasynie Unibet rozdawane są dla klientów Darmowe spiny na grę Divine Fortune. To świetny moment na to, aby z ich pomocą zdobyć mniejsze lub większe wygrane. Jak zatem zdobyć takie żetony na grę?

Po raz kolejny można liczyć w kasynie Unibet na free spiny. W przeciwieństwie do wielu innych promocji, są one dostępne dla wszystkich graczy, gdzie nie trzeba spełniać dodatkowych warunków. Nie jest zatem konieczne wpłacanie depozytu czy też postawienie określonej ilości zakładów w ciągu dnia. Każdy bowiem z klientów może w piątki liczyć na specjalne koło z darmowymi spinami, którym można zakręcić od godziny 18:00 do 21:00. na kole mamy zaznaczone pozycje od 3 do 20 i to właśnie tyle darmowych spinów można wygrać.

Wszystkie darmowe spiny zostaną przyznane na grę Divine Fortune, której producentem jest firma NetEnt. Spiny należy wykorzystać dokładnie tego samego dnia. Wszystkie ewentualne wygrane z nich traktowane są jako środki bonusowe. Trzeba je potem obrócić w kasynie w czasie 30 dni. Obrót przy tym musi zostać wykonany na grach od NetEnt. Z oferty można skorzystać w każdym tygodniu, a obecnie nie ma ona konkretnej daty zakończenia. Po więcej informacji zapraszamy na stronę kasyna Unibet.

Warto też pamiętać o tym, że oferta jest okazją do zapoznania się ze slotem Divine Fortune. Jest to gra od NetEnt. Przenosi ona nas do starożytnej Grecji, gdzie można liczyć na układ 5 na 3 i 20 linii, sporo ciekawych symboli, jak i opcje dodatkowe.Bonusy Kasynowe Unibet

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!