Do zgarnięcia free spiny wartości 5000 zł w Unibet

Odbierz free spiny w misjach bingo w unibetBingo to niewątpliwie jedna z tych gier, które nie kojarzą się nam za bardzo z kasynami. Tymczasem od lat przecież wielu operatorów hazardowych online wprowadza do swojej oferty elektroniczne bingo. Niczym automaty do gry jest ono w stanie zapewnić graczom mniejsze lub większe wygrane. Tym razem chcielibyśmy poinformować o akcji, która przez cały styczeń i początek lutego obowiązuje w kasynie Unibet.

Czy kojarzysz może już nową minigrę XOXO? Jeśli nie to masz olbrzymią szansę na skorzystanie z codziennych i cotygodniowych turniejów o Szczęśliwy Spin, które są właśnie związane z tą nową grą. Każdego dnia najlepsi gracze podzielą między sobą pulę nagród w wysokości 1250 PLN. Z kolei raz w tygodniu rozdawane są freespiny z puli o wartości 5000 PLN. Aby z nich skorzystać po prostu zapisz się do codziennych lub tygodniowych turniejów i obstawiaj zakłady za minimum 1 PLN.

Codzienne Turnieje o Szczęśliwy Spin trwają od północy do północy. Kwalifikują się do nich gracze, którzy rozegrają co najmniej 20 spinów. Liczy się tutaj najwyższa wartość w stosunku wygrana/stawka. Na nagrody może liczyć 20 najlepszych graczy, którzy dostaną od 275 do 25 PLN.

Cotygodniowe Turnieje o Szczęśliwy Spin z kolei dostępne są od poniedziałku do niedzieli. Tutaj gracze mają za zadanie rozegrać co najmniej 50 spinów o wartości minimum 1 PLN. Również i w tym wypadku nagrodzonych zostanie 20 najlepszych graczy z najwyższym mnożnikiem. Dostaną w nagrodę od 220 do 20 darmowe spiny.

Unibet przy okazji dla swoich klientów organizuje codzienne misje, gdzie zyskują oni szansę wygrać jeszcze więcej darmowych spinów. Przejdź zatem do Bingo i sprawdź koniecznie dzisiejsze wyzwanie pod ikoną misji.Bonusy Kasynowe Unibet

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!