Darmowe spiny w grze tygodnia w kasynie Betsafe

Wystarczy zapisać się do promocji Betsafe, by otrzymać darmowe spiny i wziąć udział w wyścigu o część z puli, która wynosi ponad 40 tysięcy złotych.

Podczas jednego tylko tygodnia promocyjnego (7 dni) gracze mogą zebrać w Grze Tygodnia 750 darmowych spinów (darmowych + darmowych BIG spinów), wyłacznie na urządzeniu mobilnym. Próbujecie? Zatem zapraszamy do szczegółów.

nawet 750 darmowych obrotów w Betsafe w grze tygodnia

Kliknij na stronie Betsafe w przycisk „Weź udział”, obróć min. 100 złotych w grze tygodnia, a następnie odbieraj free spins. Za stwókę jest ich 25, ale jeśli obracasz większymi kwotami, może ich być nawet 100 sztuk w wersji BIG. W turnieju z kolei konieczne jest granie za co najmniej 0,80 złotych za spin. Cel to uzyskanie jednej z najwyższych średnich wygranych w dowolnych 20 kolejnych spinach. Ukończ w pierwszej 100 zawodników, a wygrasz część puli 40 800 PLN.

Warunki i zasady dotyczące obrotu spinami a także gotówką znajdziecie na stronie Betsafe, do której teraz was odsyłamy.Bonusy Kasynowe Betsafe

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!