Codzienne free spiny z cash backiem w Betsson

Specjalny tydzień dla graczy w BetssonBetsson jest jednym z tych kasyn, które lubią organizować dla klientów wyjątkowe promocje i wydarzenia. Tak też jest choćby przez najbliższe 2 tygodnie. Obowiązuje bowiem w tym kasynie specjalna oferta, gdzie każdego dnia można skorzystać ze specjalnej promocji. Aktualnie w kasynie Betsson można zdobyć nagrodę za spełnienie wymaganych warunków. Akcja ta wystartowała 23 marca i trwać będzie do 12 kwietnia 2022. Codziennie jest jednak oferta, która ma określone warunki do spełnienia. W nagrodę można dostać free spiny lub zwrot na konto.

Poniedziałkowa oferta

Do odebrania jest 10% cashback od przegranych netto do kwoty 450 złotych.

Wtorkowa oferta

Postaw co najmniej 135 złotych w grze Sweet Bonanza, a jako prezent zgarniesz 10 free spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Środowa oferta

Postaw co najmniej 225 złotych w grze Gonzo’s Quest, a jako prezent zgarniesz 20 free spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Czwartkowa oferta

Do odebrania jest 10% cashback od przegranych netto do kwoty 450 złotych.

Piątkowa oferta

Postaw co najmniej 67,50 złotych w grze Rise of Olympus, a jako prezent zgarniesz 5 free spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Sobotnia Oferta

Postaw co najmniej 135 złotych w grze Piggy Bank Megaways, a jako prezent zgarniesz 10 free spinów o wartości 0,90 złotych każdy.

Niedzielna oferta

Postaw co najmniej 135 złotych w grze Fire Joker, a jako prezent zgarniesz 10 free spinów o wartości 0,45 złotych każdy.

W przypadku dni z free spinami, z oferty można skorzystać dwukrotnie dziennie. Spiny należy wykorzystać w czasie 3 dni, a potem również w czasie 3 dni należy obrócić ewentualne wygrane 35 razy. Zwrot na konto z kolei należy obrócić minimum 1 raz w czasie 7 dni.

 Bonusy Kasynowe Betsson

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!