50 free spins z depozytem 100€ w Vulkan Vegas

Gamzix: Free Spins Days do odebrania w Vulkan VegasW kasynie online Vulkan Vegas już od dłuższego czasu mamy różne akcje promocyjne, dzięki którym można zdobyć całkiem ciekawe bonusy, nagrody pieniężne. Praktycznie w każdym tygodniu można z czegoś skorzystać. Teraz marka ta ma dla nas specjalną ofertę o nazwie Gamzix: Free Spins Days, dzięki której można zdobyć 50 darmowych spinów. Nowa akcja promocyjna w tym kasynie ma miejsce w lipcu. Składa się z trzech etapów, w czasie których to można każdego dnia liczyć na 50 darmowych spinów. Wydarzenie to zostało zorganizowane wraz z firmą Gamzix, czyli znanym producentem slotów online. Musimy wybrać sloty tej marki, a następnie obstawiać zakłady. Wśród kilkudziesięciu gier znajdziemy: Make Money Rich Edition, Hoonga Boonga, GG Coin, Really Hot, 40 Chilli Fruits, Hot Life Buy Bonus czy też The Hottest Game.

Głównym warunkiem dnia jest to, aby postawić zakłady za sumę co najmniej 100 €. Dzięki temu można liczyć na nagrodę, którą będzie 50 free spinów. Te w zależności od dni będzie można wykorzystać na jednym ze slotów:

W okresie 1-7.07 na Rich Granny

W okresie 8-14.07 na Gold Mania

W okresie 25-31.07 na Book of Cairo

Darmowe spiny można wykorzystać tylko tego samego dnia. Wszystkie wygrane z nich lądują na koncie bonusowym, skąd muszą zostać potem obrócone wymaganą ilość razy. 50 free spinów można zdobyć tylko raz dziennie. Więcej informacji na stronie internetowej kasyna.

Warto też pamiętać o tym, że w kasynie Vulkan Vegas na graczy czeka o wiele więcej, zwłaszcza ciekawe promocje od depozytu czy też turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.Bonusy Kasynowe Vulkan Vegas

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!