Depozyt nagrodzony 25 darmowymi spinami w Vulkan Vegas

Gamzix Free Spin Days: Edycja MajowaJeśli cenisz sobie darmowe spiny i szukasz ciekawej oferty i szansy na zdobycie żetonów, to mamy dla Ciebie świetną promocję. Otóż w kasynie Vulkan Vegas dostępna jest akcja o nazwie Gamzix Free Spin Days: May edition, dzięki której można zdobywać 25 spinów każdego dnia za obstawiane zakłady. Na czym dokładnie polega?

Opisywana przez nas akcja Gamzix Free Spin Days: Edycja Majowa w Kasynie Vulkan Vegas to świetna okazja do tego, aby zdobyć dla siebie darmowe spiny. Między 16 a 31 maja można bowiem każdego dnia liczyć na darmowe spiny. Z oferty może skorzystać każdy klient kasyna z aktywnym kontem. Niezbędne jest spełnienie w zasadzie 1 istotnego warunku. Otóż wybieramy sloty online marki Gamzix, a następnie obstawiamy na nich w danym dniu zakłady za co najmniej 50 €. Jeśli uda się nam spełnić te warunki, to dostaniemy w prezencie 25 free spinów.

W ofercie znajdują się takie gry jak: 40 Chilli Flaming Edition, Really Hot, 40 Chilli Fruits, Hot Life Buy Bonus, The Hottest Game, Burning Power, Make Money, Go Wild, Book of Symbols. Możemy grać na tych lub innych slotach, a łączna suma przyniesie nam prezent. Bardzo ważne jest jedna to, że spiny można zdobyć raz dziennie, a do tego będą one ważne jedynie do godziny 21:00 UTC. Wygrane z nich traktowane są jako bonus i należy je potem obrócić w kasynie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej kasyna Vulkan Vegas.

Przypominamy również i kilku innych ciekawych promocjach czy turniejach w tym kasynie, z których również można skorzystać w najbliższych dniach.Bonusy Kasynowe Vulkan Vegas

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!