Atrakcyjne bonusy i promocje z aplikacją VulkanVegas

Mobilna aplikacja i nagrody w Vulkan VegasW wielu kasynach stawia się dziś na dedykowane oprogramowanie mobilne. W przeciwieństwie do mobilnych stron zapewnia ono szybszy i bardziej wygodny dostęp do kasyna. Co więcej, często gracze mobilni mogą liczyć na dodatkowe promocje, co tym bardziej zachęca do gry na telefonie. Tak jest w kasynie Vulkan Vegas, gdzie można liczyć na więcej promocji poprzez telefon.

Każdy z aktualnych lub nowych klientów kasyna Vulkan Vegas może już teraz zdecydować się na skorzystanie z mobilnej aplikacji tego kasyna. Nie jest przy tym potrzebne otwieranie nowego konta. Taką aplikację można pobrać bezpośrednio na stronie kasyna. Do wyboru mamy kod QR, który odsyła nas na stronę z plikiem lub pobranie takiego pliku na stronie kasyna. Instalacja jest szybka i bezpieczna. Skorzystanie z aplikacji, przyniesie graczowi wiele korzyści. Otóż wysyła ona powiadomienia o najnowszych promocjach i bonusach, a część z nich dostępna jest tylko na telefonach. Warto zatem zezwolić aplikacji na takie powiadomienia, przez co nic nam nie ucieknie. Ponadto mobilne oprogramowanie jest gwarancją wygodnego dostępu do gier, płatności, wszystkich najważniejszych funkcji w kasynie. Dobrze jest zatem już teraz skorzystać z mobilnej odsłony Vulkan Vegas i być może odebrać dodatkowe prezenty.

W kasynie można ponadto liczyć na szereg ciekawych promocji:

  • pakiet na start do 6000 PLN + 150 darmowych spinów,

  • cotygodniowy zwrot gotówki do 8000 PLN,

  • sobotni bonus bez ograniczeń,

  • cotygodniowy bonus nawet do 200% i 100 darmowych spinów.Bonusy Kasynowe Vulkan Vegas

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!