Skorzystaj z promocji z pulą 5000 free spins w VulkanVegas

Wygraj do 700 free spinsGracze od lat niezwykle cenią sobie darmowe spiny. Takie żetony w końcu pozwalają bez udziału własnych środków na grę o mniejsze czy większe stawki. Nie dziwi nas zatem to, że tak często są one poszukiwane w kasynach online. Teraz w Vulkan Vegas można wziąć udział w specjalnym turnieju z pulą aż 5 tysięcy takich spinów.

Opisywana przez nas akcja w kasynie Vulkan Vegas trwa między 8 a 15 kwietniem. Skorzystać z niej może każdy i to bez konieczności zapisywania się do turnieju. Naszym głównym zadaniem jest tutaj po prostu obstawianie zakładów na kilku automatach, które zostały wybrane od producenta Kalamba Games. Możemy zatem zagrać w Sadie Swift: Guns & Glyphs, Joker Leprechauns, Firedrake’s Fortune, Beers on Reels, Joker Max, jak i w Agent 51. Punkty, a w zasadzie bilety turniejowe zdobywane są na zasadzie: każde wydane 10 euro na slotach - 1 bilet dla gracza. Im więcej takich biletów dostaniemy, tym mamy szansę na to, by na końcu dostać free spiny.

Vulkan Vegas zadecydowało o rozdaniu 5000 żetonów, które zostaną rozdane między 77 najlepszych uczestników turnieju. Nagrody prezentują się następująco:

1. nagroda - 700 darmowych spinów

2. nagroda - 400 darmowych spinów

3. nagroda - 200 darmowych spinów

4-5. nagroda - 150 darmowych spinów

6-10. nagroda - 100 darmowych spinów

11-20. nagroda - 80 darmowych spinów

21-30. nagroda - 50 darmowych spinów

31-50. nagroda 40 darmowych spinów

50-75. nagroda - 30 darmowych spinów

76-77. nagroda - 25 darmowych spinów

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kasyna.Bonusy Kasynowe Vulkan Vegas

Czytaj wiecej

Darmowe Spiny

15 darmowych spinów w kasynie National na slot Mechanical Clover

Darmowe Spiny dla VIP

Nie przegap najnowszych ofert! Dolacz do naszego newslettera i jako pierwszy dowiedz sie o najnowszych promocjach z darmowymi spinami

Czytaj wiecej!